+38 (067) 465-92-04

Полімерні підлоги

Промислові полімерні підлоги не тільки зносостійкі, але й гарні покриття – чудовий варіант і для вашого виробничого приміщення та для офісу.

Heading photo

Що таке полімерні підлоги

Полімерні підлоги - це промислові підлоги, при облаштуванні яких використовуються складникии на основі полімеру (найпопулярніші епоксидна, поліуретанова смоли), товщина покриттів 1-6 і більше мм. Їх ще називають наливними через особливості їхнього облаштування, оскільки вони не

  • Читати далі

    укладаються і не стеляться, а саме «наливаються» на міцну бетонну підлогу, виконану за всіма технологіями. 
    Основа для полімерних покриттів може бути не тільки бетонна, а ще металева і дерев'яна, але такі підлоги використовуються набагато рідше за бетонні.
    Наливні підлоги мають відмінні характеристики міцності, вони еластичні, стійкі до стирання, стійкі до різних хімічно агресивних середовищ, а також вологостійкі. 
    Єдине пояснення, чому полімерні підлоги ще не стали хітом продажів, наприклад, у порівнянні з бетонними топпінг підлогами - це їхня вища ціна і нерозкрученість цієї технології. Саме так - багато замовників ще не знають про властивості полімерних покриттів.

  • Illustration

    Полімерна підлога може бути матовою або глянсовою, різного кольору на вибір замовника, з нанесенням малюнка або логотипу. Уявіть, ви отримуєте рівну красиву безшовну і дуже міцну поверхню, використовувати яку можна 5-10 років без капітального ремонту.

    Час замовити полімерну підлогу для свого підприємства настав. Зробіть це сьогодні.

Heading photo

Де варто застосовувати наливну підлогу?

Висока хімічна стійкість полімерної підлоги до дії кислот, лугів, масел, води в поєднанні з високою міцністю роблять її універсальним покриттям.

  • Читати далі

    Важко уявити собі приміщення, де їх не можна було б використовувати.Найчастіше вони використовуються на об'єктах з високими гігієнічними вимогами, наприклад,● в м'ясних та рибних відділах супермаркетів,● на харчових,● електронних,● фармацевтичних виробництвах,● в медичних закладах,● лабораторіях,● СТО для авто, автомийки.А також завдяки своїй естетичній привабливості нерідко застосовують у громадських, комерційних приміщеннях:● магазинах, бутіках,● офісах, коворкінгах,● шоурумах, виставкових павільйонах,● ресторанах,● в паркінгах.Наливні підлоги використовують навіть у житлових приміщеннях. Винятків, де було б не можна використовувати полімерні підлоги, ми не знаємо.

  • Illustration

    Лише полімерні покриття задовольняють вимогам міжнародних стандартів, що пред'являються до підлог у приміщеннях фармацевтичної, харчової та електронної промисловості.

    Час замовити полімерну підлогу для свого підприємства настав. Зробіть це сьогодні.

Heading photo

Різноманітність можливостей приміщення з полімерною підлогою

Полімерні підлоги сьогодні застосовуються в різних сферах діяльності людини, отже експлуатуються в різних умовах.
Особливо приваблюють людей висока механічна міцність, а також хімічна та вологостійкість полімерів.

  • Читати далі

    Якщо приміщення на заводі або на складі потребує особливої ​​міцності покриття або на вашому виробництві є ризик потрапляння на підлогу кислот або інших агресивних хімічних речовин, вам потрібна епоксидна основа покриття. 
    А якщо ваше приміщення має витримувати високі вібраційні навантаження, то вам більше підходить поліуретанові покриття – вони мають меншу твердість, але більш високу еластичність, тому ідеально підходять для приміщень з інтенсивним рухом: таких як офіси, супермаркети, ресторани, лікарні, школи та інші об'єкти.
    Якщо ваше приміщення - промисловий холодильник, то підходять Поліметилметакрилатні - швидкотвердіючі покриття, які дозволяють виконувати роботи при негативних температурах до -20°С.
    Для отримання шорсткої не слизької поверхні, наприклад, на похилих ділянках руху транспорту, в місцях можливої ​​протоки рідин у смоли додають сухий кварцовий пісок, інші добавки. А щоб зменшити в'язкість смоли та отримати тонкошарове покриття, додають різні розчинники.
    Полімерні підлоги бувають дуже різними: за типом в'яжучої речовини - епоксидними, поліуретановими, іншими, за ступенем наповненості піском і текстурою поверхні, за товщиною готового покриття та навантаження - тонкошаровими високонаповненими та ін.

  • Illustration

    Якою буде саме ваша полімерна підлога залежить від тих завдань, які вона повинна виконувати у вашому приміщенні. Спеціаліст БЕТОН МАКС допоможе обрати оптимальне для вашої ситуації рішення.

    Час замовити полімерну підлогу для свого підприємства настав. Зробіть це сьогодні.

Схематично наливна полімерна підлога виглядає так

Illustration

Полімерна промислова підлога - це високотехнологічна споруда, що потребує чимало знань, умінь, правильного інженерного розрахунку та грамотного підбору матеріалів при виробництві. Проте результатом ви можете успішно користуватися без капітального ремонту 10 років.

Замовте полімерну підлогу сьогодні.

Бетонна основа є принципово іншою речовиною порівняно з полімером. Для хорошої адгезії необхідно при укладанні полімеру забезпечити міцність основи не менше 25 МПа, гідроізоляцію: вологість бетонної підлоги повинна бути не більше 4-5%, щоб уникнути ризику відшарування покриття разом з бетоном, а також ідеальну рівність поверхні бетону - просвіт на двометровій рейці більше 4 мм, щоб не було дефектів майбутньої полімерної підлоги. Грунтовка – це спеціальне просочення, воно проникає в тіло основи та закриває всі пори в бетоні. Без грунтовки повітря з самого бетону при коливаннях температури виходитиме через полімер основного шару і зіпсує його: на поверхні підлоги будуть утворюватися численні добре видимі пори. Ґрунтовка створює гарне зчеплення основного шару полімеру з бетоном.● Основний наливний шар є смолою з різними наповнювачами для надання потрібних характеристик майбутній полімерній підлозі. Може бути один або кілька шарів одного або різних полімерів. Полімерні покриття розрізняються за типом в'язкої речовини - епоксидні, поліуретанові, метилметакрилатні та ін; за типом розчинника; за ступенем наповненості піском та шорсткості поверхні; по товщині (1-6+ мм) готового покриття: тонкошарові, багатошарові, високонаповнені - залежить від передбачуваних навантажень; за термінами введення в експлуатацію: від 2 годин до 7 діб та температури укладання – від +20°С до -20°С. Варіантів остаточного складу полімерної підлоги дуже багато. Вибрати оптимальний варіант – завдання дуже непросте навіть для фахівця, оскільки вимагає врахування дуже великої кількості різнорідної та часом суперечливої ​​інформації.● Захисний лак - це фінішний тонкий шар, який додатково зміцнює підлогу, приховує шорсткості, які могли з'явитися на попередніх етапах, та надає завершеності покриттю. Цей останній штрих надає матовості поверхні або робить її глянсовою, він може бути прозорим або кольоровим. В результаті з'являється ідеальна красива і міцна полімерна підлога.

Основні переваги полімерних покриттів

Висока хімічна стійкість.

А також вологостійкість. Практично будь-який тип полімерного покриття витримуватиме вплив хімічних речовин, навіть дуже агресивних. Це можуть бути кислоти, луги, розчинники, олії, вода.

Простота та висока швидкість ремонту.

Епоксидні та поліуретанові підлоги дозволяють пройти поверхнею без її пошкодження через 24 години, пішохідні навантаження допустимі за 3 дні, повний набір міцності - за 7 діб.
А поліметилметакрилатна підлога готова до повного навантаження наступного дня після ремонту.

Висока механічна міцність та зносостійкість.

Міцність на стиск зазвичай до 90 МПа, на розтяг до 60 МПа. Твердість, хороша адгезія до різних поверхонь, еластичність роблять полімерну підлогу зносостійкою.

Високі гігієнічні властивості.

Полімерні покриття забезпечують безпиловість і не виділяють шкідливих речовин у повітря. Тільки вони відповідають рекомендаціям Міжнародних стандартів HACCP, ISO 22000, GMP та ін.

Декоративні можливості 

Полімерні підлоги за бажання можна використовувати як помічника у продажах для вашого відділу маркетингу, тому що їх можна наситити широкою гамою кольорів, нанести малюнок, логотип, фото. Вони красиві, ефектно виглядають у будь-якому приміщенні.

Простота прибирання.

Полімерна підлога - це рівна безшовна поверхня, в якій немає шпарин, там немає де зачепитися бруду, і немає шансів завестися мікроорганізмам, її легко підтримувати у чистоті.

Полімерні підлоги на фото

Ось деякі сфери застосування полімерних підлог.

Illustration

Медичні центри

Illustration

Паркінги

Illustration

Харчові підприємства

Illustration

Офіси

Illustration

СТО

Illustration

Виробництво верстатів

Illustration

Склади

Ціни

На облаштування промислової полімерної підлоги

Ціна полімерної підлоги складається з

● основних робіт,
● додаткових робіт, якщо цього вимагає ситуація на об'єкті,
● із вартості та кількості матеріалів,
● з транспортних та накладних витрат.

  • Вартість комплексу основних робіт з облаштування полімерної підлоги – від 300 гривень за кв. м.

    Підготовка основи (шліфування, фрезерування, дробоструминна обробка)
    Нанесення грунтовки, шпаклівка основи
    Нанесення основного шару
    Нанесення захисного лаку

  • Середня вартість основних матеріалів для облаштування полімерної підлоги – від 500 грн за 1 кв. м.

    1. Ґрунтовка
    2. Шпаклівка (грунтовка із кварцовим піском)
    3. Полімерна смола
    4. Наповнювач (кварцовий пісок, кольорові декоративні наповнювачі)
    5. Захисний лак матовий або глянсовий

Остаточну вартість полімерної підлоги можна назвати після детального огляду вашого об'єкта, точного виміру та прорахунку фахівцем.

Переваги співпраці з БЕТОН МАКС

Суворе дотримання домовленостей щодо термінів виконання замовлень – одне з наших KPI. Свої обіцянки ми виконуємо.

Технологія

Ви гарантовано отримуєте промислову підлогу, виконану з дотриманням технологій на всіх етапах роботи. З нашої вини у вас не буде проблем.

Інженерний розрахунок

Ви отримуєте точний інженерний розрахунок, якою має бути бетонна підлога саме під ваші завдання та з урахуванням особливостей об'єкта: міцність підлоги, її товщина, з яких матеріалів, їх витрата. 

Без переплат

Сплачуєте тільки за те, що замовляєте та отримуєте. У нас немає прихованих платежів, завищених кошторисів. Більше того, ви заощаджуєте до 20% на закупівлі матеріалів.

Отримати послугу просто!

1

Залишити заявку

Залишити заявку на безкоштовну консультацію на цьому сайті або зателефонувати до БЕТОН МАКС.

2

Розповісти про проект

Розповісти про свій проект та отримати попередню комерційну пропозицію.

3

Показати об'єкт

Організувати безкоштовний візит замірника для детального огляду об'єкта та точного прорахунку.

4

Прийняти рішення

Отримати точну комерційну пропозицію та прийняти рішення працювати з БЕТОН МАКС.

5

Укласти договір

Укласти договір з БЕТОН МАКС, сплатити вартість матеріалів та 50% вартості робіт.

6

Прийняти об'єкт

Дочекатися виконання робіт. Прийняти об'єкт, остаточно розрахуватися за актом виконаних робіт та залишити відгук.

Виконайте пункт №1 прямо зараз, і ваше завдання вже почне вирішуватися!

Made with