+38 (067) 465-92-04

Новинка - Підлога Топінг -25%

Найкраща і дешевша пропозиція від БЕТОН МАКС "Бригада БМ"

Найчастіші запитання

  • Які промислові підлоги бувають?

    Найпоширеніший вид промислових підлог – це бетонні підлоги. Бетонна підлога є основою більшості підлогових покриттів. Від якості облаштування бетонної підлоги залежить якість фінішного покриття, його експлуатаційні характеристики, зовнішній вигляд та термін служби.
    Різноманітність типів промислових підлог пов'язано з великою кількістю технічних вимог до їх подальших властивостей при експлуатації.Промислові підлоги - це●  бетонні підлоги зі зміцненим верхнім шаром (топінгом),● полімерні наливні (товщина від 1 мм),● полімерні фарбувальні (в середньому, товщина 0,5 мм),● полімерні високонаповнені (полімер наповнюється кварцовим піском),● зміцнені або знепилені,● полірована підлога.При виборі основи та покриття підлоги, а також технології її укладання необхідно враховувати особливості подальшої експлуатації.

  • Що таке бетонні підлоги зі зміцненим верхнім шаром топінгом?

    Це різновид бетонних промислових підлог, поверхня яких оброблена спеціальними сухими сумішами - топінгом. Такі підлоги називають ще зміцненими бетонними підлогами або бетонними підлогами зі зміцненим верхнім шаром. Технологія: на стадії бетонування на верхній шар бетону наноситься сухий зміцнювач 4-5 кг/м2 і втирається машиною для затирання.

  • Що таке полімерні підлоги?

    Полімерна підлога - це бетонна підлога, при облаштуванні якої використовуються складники на основі полімеру (епоксидна, поліуретанова смола), середня товщина покриттів 1-3 мм. Їх ще називають наливними через особливості їхнього облаштування, так як вони не укладаються і не стеляться, а саме «наливаються» на міцну бетонну підлогу, виконану за всіма технологіями.У своїй основі ці підлоги мають відмінні характеристики міцності, славляться еластичністю і хімічною стійкістю до різних агресивних середовищ, а також вологостійкістю.Використовуються не лише на об'єктах з високими гігієнічними вимогами, наприклад, у м'ясних та рибних відділах супермаркетів, на харчових, фармацевтичних виробництвах, у медичних закладах, а й у громадських, комерційних приміщеннях завдяки своїм естетичним характеристикам. Уявіть, ви отримуєте рівну безшовну красиву і дуже міцну площину, в якій немає щілин, там нема де зачепитися бруду, і немає шансів завестися мікроорганізмам, таку підлогу легко підтримувати в чистоті.

  • Які характеристики потрібно враховувати при виборі основи та покриття підлоги?

    ● Механічні навантаження статичні та нестатичні. (Залежить, яке обладнання та його вага буде встановлено, які транспортні засоби та з якою інтенсивністю будуть експлуатуватися на об'єкті, можливі критичні навантаження при переміщенні по поверхні або падінні на поверхню важких предметів);● Хімічні навантаження - від підвищеної вологості до можливих попадань на поверхню активних хімічних речовин, таких як кислоти, луги або олії;● Термічні навантаження – враховуються робочі температури та температури, які можуть виникати на поверхні при роботі встановленого обладнання (холодильники, печі) або механізмів (транспорт, верстати);● Вимоги гігієни: підлоги, що легко очищаються, підлоги «антипил», невологовбируючі покриття;● Декоративні вимоги: колірна гама, матові або глянцеві ефекти;● Вимоги до довговічності;● Наявність гідроізоляції або необхідності її застосування;● Вологості бетонної основи. Важливий показник при влаштуванні полімерного покриття! Якщо вологсть більше 4% - полімерне покриття не можно укладати.● Режим роботи;● Зовнішні фактори - властивості підстилаючих ґрунтів, кліматичні умови.

  • Яке конструктивне рішення вибрати (товщина підлоги, армування, верхній шар)?

    Найкраще приймати рішення, яка промислова підлога потрібна на вашому об'єкті, спільно із спеціалістом БЕТОН МАКС. Він допоможе вибрати оптимальний варіант.
    Наш досвід роботи у цій сфері та понад 100 кейсів, де доводилося виправляти неправильне конструктивне та технологічне рішення, показує, що самодіяльність у таких розрахунках призводить до помилок. А будь-яка помилка приведе вас до великих непотрібних витрат - у 2-3 рази більших, ніж необхідно було б для реалізації оптимального варіанту.
    Щоб цього не сталося, залиште заявку на консультацію.

  • Скільки часу служать промислові підлоги?

    Узагальнена відповідь – від 3 до 20 років – буде некоректною, як і середня температура пацієнтів у лікарні. Термін служби промислової підлоги залежить від їх типу, товщини, від якості виконаних робіт при облаштуванні, від умов їх експлуатації. Наприклад,
    ● термін служби промислових бетонних підлог зі зміцненим верхнім шаром (топінгом) до 10 років, але в середньому – 5-7 років;
    ● термін служби тонкошарових покриттів теж до 10 років, але показники часто варіюються від 3 до 5 років.
    ● термін служби наливної підлоги може досягати і 20 років, але при інтенсивності навантажень і невеликій товщині підлоги реальний термін служби може скоротитися до 7-10 років.

  • Скільки коштує влаштування промислових підлог за 1 кв. м?

    Усереднених цін немає. Орієнтовні ціни за роботу вказані в розділі Ціни.Але це лише частина вартості підлоги. А оскільки бетонні підлоги в залежності від призначення та вихідних даних мають різні конструктивні рішення (товщина підлоги, армування, верхній захисний шар, гідроізоляція), то і ціни на двох однакових за площею об'єктах можуть сильно відрізнятися один від одного.Ціна складається з таких складових:●   вартість та кількість матеріалів;● вартість виконання необхідного виду робіт, наприклад, товщини бетону, що укладається, способу армування, варіанта зміцнення або покриття, способу облаштування основи та ін;● вартість застосування машин та механізмів, таких як екскаватор, бетононасос та інші;●   транспортні витрати.

  • Як швидко проводяться роботи з монтажу промпідлог?

    Від 5 днів до двох місяців залежно від площі та складності проекту.

  • Чи можливий монтаж промислової підлоги самостійно?

    Не радимо.
    Ось типовий випадок із практики. Люди самі укладають підлогу, думаючи, що самі зроблять чорновий варіант, на цьому пристойно заощадять, а потім можна буде когось із фахівців запросити, щоб ті вирівняли б їхню підлогу, зробили б її гладкою та міцною.

    Подивимося, як реалізується насправді ця ідея і що може піти не так.

    ● За фактом, нерівно укладена підлога потім не вирівнюється. Або вирівнюється шляхом наливання зверху ще одного шару бетонної суміші товщиною 8-10 см. Крім того, що це дорого, але це ще не завжди можливо конструктивно в конкретному приміщенні.
    ● Уклали самі, але не ущільнили. Чому не ущільнили? Тому що не знали, що це треба робити, не знали, як це робити, не мали, чим це робити. Бетонна підлога, особливо неущільнена, дуже пориста: грунтовка туди йде відрами. В результаті - надмірна витрата матеріалів: для слабкого пористого бетону треба багато зміцнювального матеріалу. Для порівняння: щоб зміцнити затертий бетон, правильно виготовлений, витрата матеріалу приблизно 0,2 кг на кв. м. Щоб зміцнити неправильно виготовлену бетонну підлогу, витрата зміцнювача - від 0,5 кг до 1 кг і вище. А якщо метрів у вас на об'єкті сотні чи тисячі, то ця бетонна підлога вам вийде за ціною мармурової.
    ● Неправильний вибір матеріалу - бетон не тієї марки - теж призведе до розтрат, тому що підлога буде недостатньо міцною, і буквально стиратиметься під ногами. Такі підлоги за рік експлуатації треба переробляти. А якщо для вимушеного ремонту, треба зупиняти виробництво?
    ● Відсутність розрахунків або неправильний розрахунок міцності без урахування майбутніх навантажень теж за собою тягне великі витрати. Міцність підлоги із запасом - просто буде не затребувана, і гроші, в буквальному значенні, будуть даремно закатані в бетон. А недолік міцності дасть про себе знати трохи пізніше, коли підлога не витримає ваших навантажень і стане швидко руйнуватися.

    Друзі, аргументів в нас ще багато. Сподіваємося, ви тепер розумієте, що усунути подібні проблеми коштує дорожче, ніж зробити правильно. Наша думка - бетонну підлогу потрібно встановлювати за технологією.

    Залишіть заявку на консультацію. Ми допоможемо вам розібратися в темі.

  • На чому можна заощадити при облаштуванні бетонної підлоги?

    Краще заощадити на самодіяльності. Збережіть ваші зусилля, нерви цілими та доручіть влаштування бетонної підлоги професіоналам.

    Не тільки теорія, а й практика показує, що заощаджувати треба не на технологіях облаштування бетонної підлоги і не на розрахунках на етапі проекту. І ось чому.

    Ці опції – точний розрахунок та застосування технологій – дозволять вам,
    по-перше, отримати необхідний або навіть ідеальний результат із оптимальними витратами матеріалів, часу та грошей зараз, а
    по-друге, не допустять зайвих витрат у майбутньому, у найближчі 5-7 років, за умови правильної експлуатації бетонної підлоги.

    Скажімо простіше: роблячи все за технологією, ви уникаєте великих збитків. У цьому й буде ваша розумна економія. Ваша високотехнологічна підлога не буде швидко руйнуватися, а прослужить стільки, на скільки вона запроектована. Вам не доведеться через рік робити капітальний ремонт підлоги, лагодити тріщини, шви, ремонтувати колеса навантажувачів, які швидше ламаються на нерівній підлозі. Вам достатньо буде проводити періодичне прибирання підлоги, а це значно дешевше, ніж перелічені вище ремонти.

    Втрати від невідремонтованих, деформованих підлог на рік дорівнюють двом річним бюджетам з профілактики несправностей бетонної підлоги. Як вам така математика?

Найгірше запитання те, яке ви не поставили. Обговоріть ситуацію на вашому об'єкті з фахівцем у промислових підлогах.

Переваги компанії БЕТОН МАКС

Понад 10 років роботи на ринку 

За 10 років роботи на ринку промпідлог ми досконало вивчили технологію влаштування бетонних підлог, і можемо провести Вас найкоротшим і дешевим шляхом до ідеального результату.

1
2
3
4
5
6
1

Досвід

Виконані об'єкти

Ціна

Матеріали

Гарантія

Строки

Будемо раді виконати ваше замовлення

Made with